Epoksi Zemin Kaplama Videoları

Epoksi Kaplama

Günümüzde ev tamiratı ile ilgili ihtiyaçlar estetik beklentiler ile birleştiği için her gün yeni malzemeler ile karşılaşıyoruz. Epoksi kaplama sistemleri de bunlardan biri. Görselliği üst seviyelere çıkaran ve bu görsel şölenin yanında kullanım açısından da sayısız avantajları bulunan epoksi kaplama hayal gücünün sınırlarında dolaşan pek çok tasarım imkanı vermesi ile de artık sıklıkla kullanılıyor. Epoksi kaplama ankara firmamızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Epoksi nedir?

Çevresel etkilere karşı dayanıklı ve cam berraklığında bir görünüm elde edilmesini sağlayan bir çeşit reçine olan epoksi zemin kaplama sadece dekorasyonda değil takı sektöründe de sıklıkla kullanılan bir malzeme.

Sertleştirici ile birleştirilerek kullanılan epoksi kaplama yaklaşık 24 saat beklemeden sonra pürüzsüz ve cam sertliğinde bir görünüme kavuşuyor. Her türlü mekanların zeminlerinde kullanılan bu malzeme içine boya, ahşap, taş ve resim gibi farklı nesnelerin sıkıştırılmasıyla tamamen kişiye özel bir dekorasyon ürününe dönüşüyor.

Epoksi kaplamanın özellikleri

Epoksi zemin kaplama özellikle son yıllarda banyolarda sıklıkla tercih ediliyor. Üç boyut efekti veren farklı tasarımların uygulanmasıyla mekanlara eşsiz bir görünüm kazandıran epoksi zemin kaplama hijyenik bir ürün olması da en büyük avantajı.

Zemin kaplamada estetik çözümler

İstenilen şekli alması dolayısı ile her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilen epoksi kaplama ankara şeffaf olmasına rağmen istenilen renkte boyalar ilave edilerek farklı renklere de dönüştürülebiliyor. Epoksi kaplama ankara yalıtım alanında uzman firmamız ve profesyonel ekibimiz ile yaşam alanlarınıza estetiği ve kaliteyi getirmek için bir telefon kadar yakınız.