Polyurea Su Yalıtım Malzemesi

Su yalıtımı yapılar için en büyük problemlerden biridir. Nitekim su en ufak açıklıktan bile sızabilen ve yapıya zarar veren bir bileşendir. Yapım tamamlandıktan sonra dahi problemler ortaya çıkabilmekte ve tüm inşaatçılar tarafından en sıkıntı çekilen kısım olmaktadır.

Su Yalıtım Malzemeleri

Gelişen koşullar ile birlikte çok farklı su yalıtım malzemeleri de kullanılmaya başlanmıştır. Yapıların temelinde, perde duvarlarında ve çatılarında su yalıtımı özellikle çok önem arz etmektedir.

Ankara su izolasyon sektöründe de farklı uygulamalar yapılmaktadır. Bitümlü membranlardan sürme uygulamalara kadar değişik teknikler uygulanabilmektedir. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak kullanılan en etkili izolasyon malzemesi ise polyurea su yalıtımı yani polyurea kaplama ürünüdür.

Polyurea Yalıtım Malzemesi

Yalıtımın kesintisiz ve gözenek kalmayacak şekilde yapılması çok önemli bir özelliktir. Polyurea kaplama kesin olarak bu sorunu çözebilmektedir. Polyurea su yalıtımı tek seferde, eksiz bir şekilde uygulanabilmektedir. Bir makine vasıtası ile püskürtmek suretiyle uygulanan polyurea kaplama, Ankara su izolasyon firması tarafından titizlikle uygulanmaktadır.

Polyurea su yalıtımı hem üst yüzeyde hem de ters çatı uygulaması gibi yüzeylerde uygulanabilmektedir. Ayrıca yüzey bozuklukları bulunan veya girintili çıkıntılı olan tüm yüzeylerde de muazzam bir koruma sağlar.

Üzerine boya ve kaplama yapılabilen bir malzeme olan polyurea istendiğinde son bitim malzemesi olarak da kullanılabilir. Ankara su izolasyon olarak yalıtım çözümlerinde hassas davranarak ve en teknolojik ürünler kullanarak bu hizmet verilmektedir.